Péče o vlasové prameny

30.09.10 - autor: Míša S.

1050959_blonde_princessSlyšeli jste už o Clip-In vlasových pramenech pro zahuštění a prodloužení vašich stávajících vlasů? Přišlo vám to jako dobrý nápad, ale obáváte se složité péče o tyto vlasové doplňky? Tak vaše obavy jsou naprosto liché, protože Clip-In prameny nevyžadují žádnou speciální péči.

O prameny se můžete starat naprosto běžně jako o své vlastní vlasy s výjimkou barevných syntetických pramenů, které speciální péči vyžadují. Neměly by se vystavovat intenzivnímu teplu. Vlasové prameny lze omývat šamponem i kondicionérem, případně i dalšími kosmetickými přípravky, které jsou určeny na vlasy.

Avšak příliš se nedoporučuje vlasy často sušit fénem, vysoušet Clip-In příčesky je vhodnější pouze pomocí ručníku a poté je nechat samovolně uschnout. Na rozčesávání a pročesávání vlasových pramenů používejte pouze a bezvýhradně jen kartáče z přírodních vláken. Zabráníte tak zbytečnému poškození vlasových pramenů.

Pokud vám odstín clip-in příčesků úplně nezamlouvá, není žádným problémem si je obarvit na barvu jinačí, avšak vhodné je se před barvením raději poradit se svým kadeřníkem. Prameny si můžete zastřihnout podle potřeby,ale doporučujeme místo klasických nůžek použít efilační nůžky, či břitvu.

Pokud milujete, když máte své vlásky rovné, tak i s Clip-In prameny se nemusíte vzdávat této touhy. Pouze musíte své „nové“ vlásky operovávat šetrněji než obvykle. Žehlit i kulmovat se příčesky mohou, ale je lepší brát na vědomí, že se nejedná o živé vlasy, proto může k jejich poškození dojít daleko snadněji. Prameny se doporučuje před spaním sundávat, během spánku by totiž mohlo dojít k jejich zacuchání.

Zaujaly vás Clip-In vlasové prameny, ale nevíte, kde si je máte pořídit, či se zeptat na více podrobností ohledně péče a aplikace? Můžu vám doporučit internetových obchod www.prodluz-vlasy.cz, kde nabízejí 100% lidské prameny, takže na kvalitě jim rozhodně záleží.

.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda