Očistná relaxace pro letní měsíce…

08.07.13 - autor: Míša S.

Jste z Prahy a neměli jste dosud kam ve volném času vyrazit odpočívat či pořádně sportovat? Můžeme vám doporučit novou relaxační zónu v Hloubětíně. Informace o projektu Park Hloubětín najdete na úvodních stránkách společnosti JRD – Jrd.cz.

Nová sportovní oblast vznikla na místě dříve zničeného průmyslového areálu u Hořejšího rybníka. S podporou městské části Praha 9 byla tato zóna kompletně zrenovována a přeměněna na odpočinkový prostor. Společně s touto zónou vhodnou pro mnohé volnočasové aktivity doznalo změn i koryto řeky Rokytky, které byl pročištěno.

Cílem těchto aktivit bylo zvednout životní úroveň v oblasti Hloubětín – nový park byl osazen množstvím zeleně a proměnil se k nepoznání.

Jak se dostat do relaxační zóny?

Nový park je přístupný kromě běžných cest i novou cyklostezkou. Ta stojí na původní platformě železniční vlečky, která byla dlouhodobě nevyužívaná. Tato stezka je plynule napojená na zbylou síť cest určených pro cyklisty a bruslaře. Další rekonstrukcí prošel známý Kejřův mlýn. Jeho renovace byla provedena velmi citlivě a to díky bedlivému dohledu znalých památkářů.

V okolí zrenovovaného parku je i množství dalších možností pro volnočasové aktivity. A všechny takřka do 10 minutové procházky:

 • plavecký bazén Hloubětín,
 • golf Černý Most,
 • Aloisov.
 • Nový park nabízí veliké množství vyžití jak pro jednotlivce, páry, či celé rodiny. Je možné si naplánovat pohodové výlety na kolech, procházky, či pouhý relax v nové zeleni (v létě doporučujeme především pikniky s přáteli).

  Novinkou jsou energetický pasivní bytové jednotky v oblasti Parku Hloubětínu, které nabízejí široký záběr velikostí bytů:

 • 2+kk o velikostech 48-59 m²,
 • 3+kk o velikostech 65-93 m²,
 • 4+kk o velikostech 98-119 m².
 • Více informací o těchto novostavbách na Praze 9 najdete na oficiálních stránkách www.novebytyhloubetin.cz. Nový projekt Par Hloubětín nabízí vše pro sportovní i relaxační využití.

  © 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda