Nezanedbávejte péči o své tělo

02.12.12 - autor: Míša S.

Pleťová kosmetika je v péči o náš vzhled nezbytnou součástí. Proto bychom měly dbát a všímat si složení kosmetických výrobků, které používáme.

Pro ty, kteří trpí citlivou pokožkou, je nejvhodnější vybírat kosmetické přípravky ve formě různých prášků. Kosmetika musí být maximálně šetrná k pokožce a njajk ji nedráždit. Jejich výhodou je, že obsahují méně konzervačních látek a zároveň zbaví pokožku (především pleť) lesku. Tyto prostředky způsobují minimální podráždění, a proto jsou velice šetrné. Dále bychom se měli vyhnout voděodolným výrobkům a v neposlední řadě také dbáme na dobu trvanlivosti jednotlivých výrobků.

Sama trpím poměrně citlivou pokožkou, většina krémů z kamenných drogerií mi způsobí červené zarudnutí či různě silnou alergickou reakci. Proto mě velice potěšila internetová stránka www.salondoma.cz.

2012-12-02_234809

Na stránku jsem narazila čirou náhodou, hledala jsem klasicky přes google články o pleťové kosmetice, až mě jeden odkázal sem. Nejprve jsem si nevšimla, že na stránce nabízejí i kosmetické produkty, to až později, kdy jsem si ji pečlivě prohlédla a byla velice mile překvapena. Tělová kosmetika skýtá určitá úskalí, ale naštěstí je vše vysvětleno jednoduše  a srozumitelně.

Na stránce jsem nalezla plno zajímavých odborných článků, a to nejen těch, které se týkají kosmetiky, ale také např. o aroma difuzérech, gynekologických problémů, a mnoho dalších.

Další velice zajímavou sekcí jsou tzv. Pojmy. Zde naleznete abecedně řazené všemožné odborné či neodborné pojmy vždy s krátkým, ale výstižným vysvětlením.

Na salondoma.cz naleznete širokou řadu kosmetických výrobků, které běžně v kamenných obchodech nemáte šanci zakoupit. Kosmetika je za velice příznivé ceny, avšak její největší kvalitou a předností je její složení. Většina výrobků obsahuje složky, které na pokožku působí blahodárně, hydratují ji, příjemně voní, ale nezpůsobují žádné alergické reakce.

Sama zde pravidelně objednávám výrobky pro sebe i své blízké a jsme velice spokojeni. Ceny jsou daleko nižší než v kamenných obchodech a ani kvalita výrobků se zdaleka nedá srovnat, proto salondoma.cz velice doporučuji!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda