Nevíte, co dát své partnerce za dárek? Poradíme vám

15.05.14 - autor: Míša S.

Pomůžeme vám vybrat vhodný dárek, který potěší nejenom ji, ale i vás. Že je to neskutečně těžký úkol? Ano to my víme. Ale přesto si troufáme vám pomoci najít dárek pro ženu.

Jak najít vhodný dárek

Naslouchejte, přemýšlejte, vzpomínejte – ženy dost často (možná i mimoděk) mluví či ukazují to, co by si přály dostat. A to jak k narozeninám, tak i „jen tak pro radost“. Takže se dobře dívejte, co by jí udělalo radost. Obdarujte přítelkyni tím, co si sama přeje. Mnohdy to může být drobnost, která vás nebude nic stát.

Mnoho vztahů zachránilo například obětí. Jednoduché a intenzivní. Ale pokud chcete něco oživit, zkuste třeba v kuchyni ukázat vaše kuchařské schopnosti. I když se vám to nepovede, bude z toho nadšená.

Mnohé dary, na které narazíte při svém hledání ideálního dárku pro svou partnerku, potěší i budoucí manžely. Nad svatebními dary se nemusíte také hluboce zamýšlet – zkuste naslouchat a jistě budete vědět, co přesně dát. A žádné střepy to snad nebudou.

I zkrášlující dárky mají úspěch

Co taková masáž (od vás či profesionála)? Wellness víkend s kamarádkami nebo jen s vámi v romantických lázních? Nebo nějaký zázrak, který jí pomůže s její krásou? Například vyzkoušejte laserovou epilaci – ale takový dárek je vhodný probrat předem.

Ženy jsou dost citlivé na řeči o jejich vzhledu a kdybyste je nepřipravili pro takový dar, mohly by se urazit a naštvat. A to přeci nechceme – chceme je dělat šťastné…

Při výběru dárku si můžete vzpomenout i na své blízké. Nebylo by vhodné dát dárek i své mamince? Poděkovat jí za vše, co pro vás udělala? Za to, jak si odtrhávala jídlo od úst, abyste vy měl co jíst? Poděkujte jí. V

rásky jsou pro mnohé ženy citlivým tématem (každá se chce cítit zdravá, svěží a mladá), takže zde také opatrně. O redukci vrásek si můžete bližší informace zjistit například zde.

Snad jsme vám dnes pomohli s výběrem toho nejvhodnějšího dárku pro váš protějšek!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda