Nešetřete na svém těle – investujte do BIO

26.02.14 - autor: Míša S.

Péče o pleť patří mezi nejprobíranější kosmetické aktivity – neustále se vedou sáhodlouhé debaty o kvalitních přípravcích, které jemně a šetrně dodají pleti mladistvý vzhled a svěžest. Sama jsem se do těchto debat pouštěla a hledala správnou odpověď pro všechny. Nakonec jsem přišla na jednu jedinou – každá jsme originál a každému svědčí něco jiného. Jeden preferuje tuhle značku, druhý tuhle, jiný zase támhletu.

arganovy-viacucelovy-olej

A já jsem si našla tu „svou“ nejkvalitnější kosmetiku v přírodě (přesněji bio kozmetiku).

Označení Bio je mnoha výrobci zneužíváno, ale při pečlivém výběru si najdete TOP kvalitu, která vás bude opečovávat ještě dlouhé roky. A to bez zbytečných chemických příměsí, barviv a dalších nepřirozených látek.

Už delší dobu pro pravidelné dodávky přírodní kosmetiky využívám slovenský e-shop biokrasa.sk.
Prírodná kozmetika je pro mou pleť ideální – nevyvolává žádné nežádoucí reakce a krásně pěstí. Zatím jsem se nesetkala s tím, že by mi ucpávala póry.

Abych nebyla jen obecná a zabrousila do konkrétnějších rad, tak výborným přípravkem na péči o vlasy je kokosový olej. Doporučuji z něj připravovat buď domácí masti (je skvělý na popáleniny, podráždění a suchou pokožku), nebo ho využít samotný.

Přírodní maska na vlasy z kokosáku…

Výborná je vlasová maska z čistého kokosového oleje. Stačí olej nanést na suché vlasy, pořádně je promnout a nechat olej působit. Nejlepší je nechat takovou masku na vlasech přes celou noc. Ale raději si je obalte do ručníku – kdo by taky chtěl mít mastné povlečení od kokosáku? Nejspíše nikdo.

BIO kokosový olej má velkou výhodu ve své fantastické vůni – stačí přivonět a už si představujete, jak ležíte na slunné pláži někde v cizokrajné zemi.

Pokud chcete pro své zdraví využít i další cenný zdroj vitamínů a minerálů, doporučuji zkusit argánový olej BIO.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda