Klip, klip, clip? Clip-in vlasy…

04.12.12 - autor: Míša S.

Metoda clip in je jednou z nejšetrnějších v oblasti prodlužování vlasů, díky které může mít každá dívka během několika minut dlouhé vlasy podle svého přání a to za velice rozumnou cenu. Díky clip- in můžete každý den vypadat jinak a tak každý den překvapit a zazářit.

Mě samotnou tato metoda velice nadchla a příčesek jsem si objednala na webové stránce www.czvlasy.cz. Na této stránce naleznete vše o příčescích (clip in vlasy), dále také informace, jak vybrat spávný odstín příčesku, sekci nejčastějších dotazů a mnoho dalších zajímavých věcí.

Příčesek se mi hned na první pohled velice líbil, balíček obsahoval různě silné prameny, na jednu, dvě a tři sponky. Chvilku mi trvalo, než jsem pochopila princip nasazování a přitom je tak jednoduchý! Sponky stačí jednoduše rozcvaknout a nasadit na vlasy.

Nasazování je velice jednoduché, začíná se od spodních vlasů. Balení obsahuje velké množství pramenů, záleží na šířce vaší hlavy, může se stát, že všechny prameny nevyužijete.

S pomocí hřebenu si přebytečné vlasy stáhněte a nechce asi 1cm silný pruh vlasů po celé délce hlavy. Poté vezměte pramen se dvěma nebo třemi sponkami, rozcákněte je, nasaďte na vaše vlasy a následně sponky zacvakněte. Následně ze stažených vlasů odeberte další centimetrový pruh vlasů a nasaďte pramen se dvěma sponami. Takto postupujte do té doby, než spotřebujete všechny prameny příčesu.

Vlasy na sponkách jsou vhodné zejména na stranu hlavy. Pamatujte však na to, že si musíte nechat dostatečné množství vlasů, kterými překryjete horní spony, účes by nevypadal hezky, pokud by spony byly vidět.

Vlasy pak zle čekat, žehlit, kulmovat nebo stáhnout do culíku. Časté kulmování či žehlení však nedoporučuji, snižuje se tím životnost příčesku.

Celkově si příčesek nemůžu vynachválit, jsem velice ráda, že jsem jeho majitelkou a každý den můžu se svým účesem okouzlit svoje okolí, těší mě, že každý den mohu vypadat úplně jinak. Proto neváhejte, mrkněte na webovou stránku www.czvlasy.cz a příčesek si také objednejte!

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda