Katalytické aroma lampy – módní doplněk každého interiéru

30.08.10 - autor: Míša S.

Každý kdo přijde po namáhavé práci domů, chce relaxovat. Jenže co chybí většině českým domácnostem? Kvalitní bytový parfém, který dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru svými přírodními vůněmi. Jedním z druhů bytových parfémů jsou katalytické aroma lampy.

Ty jsou na českém trhu od letošní zimy a pomalu se stávají módním hitem. Češi totiž mají zájem o designové doplňky, kterými mohou svůj byt zútulnit. A samozřejmě chtějí využívat i jeho praktickou vlastnost, tedy uvolňovat příjemnou vůni do celého interiéru.

Aroma katalytické lampy Katalytické aroma lampy

Katalytické lampy nahrazují svým sofistikovaným italským designem levné a nevzhledné osvěžovače vzduchu. Vůně v podobně vonné esence je v malé lahvičce, která je ukryta v designovém skvostu, jakým katalytická aroma lampa často je. Ještě aby tyto vonné doplňky se nehodily do každého interiéru, když za svůj design vděčí italským designovým studiím.

Vůně se začne uvolňovat z katalytické lampy po zapálení knotu a jeho následném zhasnutím. Poté se začne libá vůně uvolňovat do celého interiéru. Některé typy z nabízených vůní mají dokonce antibakteriální účinky, odpuzují hmyz, nebo dokonce překryjí otravný cigaretový „čuch“.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda