Jak vybrat otočný gril?

08.03.15 - autor: Míša S.

Často pořádáte velké oslavy? Pak by otočný gril neměl na vaší zahradě chybět! Dáme tip na kvalitní otočný gril!

Rádi svou rodinu i přátele hostíte grilovaným masem? Zdokonalte své grilovací umění spolu s otočným grilem, který zaručí plnou chuť a opečení z každé strany.

Klasické přenosné grily jsou dostačující jen v případě malých rodinných grilování, ale velké události vyžadují více masa, a tedy i větší gril.

Jak na výběr otočného grilu?

Výběr otočného grilu rozhodně nebude nejsnazší, existuje totiž celá řada různých typů, velikostí a cenových rozmezí. Nemáte-li čas ani chuť probírat nabídku všech otočných grilů, nechte se inspirovat naším doporučením. Mezi cenově dostupnou špičku patří otočný gril BREGO.

Uzavřený gril BREGO s otáčivou vidlicí

Chcete ogrilovat celé sele, kuře, rybu? Tento model otočného grilu nabízí možnost grilování velkých kusů masa až do váhy 30 kilogramů. Griluje se v uzavřené komoře a na otáčivé vidlici. Grilování je v tomto grilu snadné a pohodlné, není nutné žádné postupné odřezávání masa.

100% kontrola nad masem

BREGO gril je vyladěný do posledního detailu. Mezi největší klady patří například posuvné topeniště, které zabraňuje kapání tuku do ohniště a nepříjemnému kouření. Gril je vybavený praktickým teploměrem, který vám dává možnost stálého přehledu o teplotě a její možné úpravě. V grilu je možno topit dřevem či dřevěným uhlím, potěší výrazně nízká spotřeba paliva.

Tento model otočného grilu má speciální rožně na drůbeží maso, univerzální rožeň na ryby, uzeniny, maso, otočný systém na sele. Gril je vyrobený ze žáruvzdorného plechu ošetřeného vůči korodování.

V otočném grilu BREGO připravíte skvělé pochoutky pro velké množství lidí!

Tip! Máte-li rádi doma připravené pokrmy, jistě využijete i domácí udírnu nebo víceúčelový krb s grilem a udírnou v jednom.

Otočné grily, venkovní krby a zahradní udírny najdete na stránkách českého výrobce zahradnikrbyveris.cz

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda