Jak shodit pár kil do jarních outfitů?

17.04.11 - autor: Míša S.

Abychom se celoročně vešli do našich oblíbených outfitů, tak se musíme věnovat svému tělu. Každé kilo navíc je v úzkých tričkách vidět – a je to celkem škoda, že taková drobnost nám zkazí náš zevnějšek. Proto je nutné, abychom v nákupní horečce nezapomněli i na naše případná přibývající kila a podle toho si zařídili šatník.

Nebo si můžete držet svoji současnou linii. Stojí to však trochu odříkání a trochu cviku. Takže pokud byste chtěli snížit svoji váhu a zbavit se svých nadbytečných tuků, tak můžete jít cestou diet a tělesného pohybu. Samozřejmě vše s mírou – rozhodně se nevydávejte cestou drastických diet, či vyčerpávajících cvičení – tím ničemu nepomůžete. Ba naopak si můžete ublížit.

Pokud vám nepomůžou ani diety, či cvičení (stále v rozumné míře), tak jsou na řadě tak „oblíbené“ hubnoucí přípravky. Zde máte kraťoučký seznam těchto přípravků, které se v poslední době často představují v magazínech, televizi, či jiných médiích:

Lipoxal Extreme: přírodní přípravek, který vhodnou formou iniciuje spalování přebytečných tuků. Můžete tak díky němu (s pomocí patřičného cvičení) shodit přebytečná kila, která by vám kazila váš zevnějšek.

Acai Berry Thin: Jedná se výtažek z plodů amazonské rostliny Acai. Ta plodí exotické ovoce, které je velmi bohaté na přírodní antioxidanty. Působí výrazně na spalování tuků a správný chod lidského metabolismu – urychluje právě spalování nepotřebných tělesných tuků.

Tibetská houba: jedná se netradiční houbu, která roste na území Tibetu (tedy v Asii). Tato houba napomáhá trávení a zefektivňuje cestu potravy naším tělem. Zabraňuje tak zbytečnému zdržování zbytků potravy ve střevech a příznivě tak působí na naše tělesné funkce.

Tyto přípravy mají být založené především na stoprocentních přírodních látkách, která mají pomáhat při hubnutí. Kdybyste tedy měli po tuhé letošní zimě nějaké „faldíky“, a chtěli byste se jich zbavit do letních plavek, tak tyto přípravky, společně s vhodným pohybem (fitness, aerobic, inline brusle apod.) vám jistojistě pomohou.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda