Jak na slevy, abyste ušetřili co nejvíce času

26.03.12 - autor: Míša S.

Slev není nikdy dost, a komu by se chtělo každý den kontrolovat více slevových webů (tzv. „slevomatů“) a hledat vhodný dárek pro nejbližší či pro sebe? Tento problém řeší slevové agregátory, které ušetří spoustu času tím, že zobrazují slevy od více poskytovatelů služeb. Například SlevyDnes.cz zobrazují slevy od více než 250 slevových serverů. Nečekaně slevy Praha patří k nejvyhledávanějším nabídkám na celém serveru.

U tohoto srovnávače vidím výhodou v přehlednosti a hlavně jednoduché filtraci, která umožní najít nejlevnější nabídku (například čokoládové masáže, kterou nade vše miluji).

Další ušetřením času je pravidelné zasílání zpravodaje, jež obsahuje výběr toho nejlepšího co se ten den „urodilo“. Samozřejmě, že vám nechodí e-maily s nabídkami z jiného města, než jste – vždy jde o výběr slev na základě vámi vybraného města a samozřejmě kategorie. Když vyhledáváte jen slevy na jídlo (mmm… steak z jihoamerické krávy), tak dostanete tipy na další slevy z této sekce.

Je určitě důležité zmínit, že SlevyDnes.cz jsou dle všeho největší srovnávač slevových nabídek v ČR – denní návštěvnost je přes 50 tisíc uživatelů. Denně se na až 3000 zobrazovaných slev podívá velká část českých uživatelů, takže pokud nejste jedni z nich, měli byste si pospíšit. Co kdybyste přišli o neodolatelnou a výhodnou nabídku liposukce? Pokud jste z Prahy, tak sledujte slevy v Praze.

Pokud se často pohybujete (či bydlíte) na Slovensku, jistě nezapomeňte využít slevových nabídek od slovenské varianty – ZlavyDnes.sk. Web běží na stejném systému, takže jestli znáte strukturu českých Slevydnes, ve slovenské verzi se určitě nebudete ztrácet.

© 2009-2018 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda