Jak jsem vybírala módní povlečení na postel

24.08.10 - autor: Míša S.

Čas od času potřebuji koupit nové povlečení na postel. Ale jelikož jsem náročná na módní výstřelky a celkově design, tak se nemůže jednat o povlečení alá Tesco. Takže co s tím, když potřebuji vzhledově zajímavé povlečení? Mě osobně by se líbilo povlečení typu zebří pruhy apod. Jenže nejsem si jista, jestli by to ocenil partner. Takže mám za úkol najít ložní povlečení, které bude jak decentní (kvůli partnerovi), ale bude mít aspoň trochu šmrncu (kvůli mně).

ložní povlečení matějovský ložní povlečení matějovský

Od známé jsem slyšela, že povlečení Matějovský má pár zajímavých modelů, které by mě mohly zaujmout. Takže jsem se vydala vstříc internetu, abych zjistila co je na tom pravdy. Po prohlédnutí celé nabídky této firmy (mají opravdu velký výběr modelů), jsem se dostala až 4, které se mi opravdu zalíbili. Jejich fotky jsou v okolí článku.

Většina povlečení byla sice rádoby „rodinná“ či pro děti, ale pár kousků mělo opravdu šmrnc, který jsem požadovala. Tím nejzajímavějším bylo rozhodně ložní povlečení Matějovský ARMANi krep. Černé sametově lehké povlečení v kombinaci s výraznými fialovými proužky? Opravdu perfektní. Přítel sice namítal, že je až moc výrazné, ale podvolil se.

ložní povlečení matějovskýložní povlečení matějovský

A jelikož mi zanedlouho toto povlečení přišlo i domů, tak musím přiznat, že doopravdy vypadá ještě lépe než na fotkách. Dokonce i přítel uznal, že tohle povlečení má opravdu šmrnc a smířil se s tím, že žena v domácnosti má vždy pravdu a ve výběru doplňků do domu hlavní slovo.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda