Hubnutí do plavek – sport, výživa a … Active PPC

09.05.13 - autor: DMarkova

Dnes si představíme nový prostředek, který nás o kousek posune k vysněné postavě. Vhodně doplňuje sportovní aktivity a správný jídelníček – krém na hubnutí Active PPC.

Jistě si řeknete, že samotné patlání na sebe krém nejspíše nepomůže hubnutí. Přesně tak. Je velice vhodné ho kombinovat právě se sportem – například aerobním pohybem – a tím umocnit jeho hubnoucí efekt. Active PPC krém umožňuje intenzivnější spalování a rozpouštění tukových polštářků v podkoží.product_big

Díky kombinaci 4 hlavních složek (Fosfatidylcholin, L-karnitin, Deoxycholát sodný a kofein) zlepšuje funkci těla se zbavovat nepotřebných tuků a umožňuje tak každé z nás si „sáhnout“ na vysněnou postavu.

Účinná čtveřice látek nazvaných jako PPC nemá vedlejší účinky a používání tohoto krému je bez vedlejších účinků a bez bolestných zákroků.

Stačí jen před a po cvičení, kdy má největší účinnost právě proto, že posiluje spalování tuků v podkoží a tím napomáhá tvorbě štíhlé postavě. Je tedy důležité krém doplňovat vždy cvičením (nestačí se jen namazat a pak ležet u televize :)).

Zaujal vás přípravek Active PPC s účinnou kombinací nano-látek a přírodních silic? Teď (během od 6. 5. 2013 do 16. 5. 2013) probíhá na webu Girlie.cz soutěž o 3 tyto krémy na hubnutí v celkové hodnotě 2970 Kč.

Zajímá vás více informací o tomto přípravku? Podívejte se na produktové stránky na Activeppc.cz, kde zjistíte více. Aktuálně jsou ke krému na hubnutí dva lákavé bonusy – mrkněte jaké:)

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda