Hračky nejenom pro děti

18.04.14 - autor: Míša S.

I dospělí si rádi hrají. A tím nemyslím hračky pro dospělé. Rádi si hrají i s hračkami svých dětí. A není se jim co divit – snad v každém v nás dřímá malé a hravé dítě, které se nechce zbavit volnosti a barevného dětství, které jsme prožili před mnoha lety.

Jaké hračky by však mohli vybrat svým dětem? Jsou nějaké nové trendy, které mohou oživit fantazii? Zlepšit kreativitu? Jsou stále oblíbenější interaktivní hračky? To si dnes zodpovíme.

Trendy v dětských hračkách

Pro náš malý výzkum jsme si vybrali on-line hračkářství hrackarstvo.eu. Vybereme z něj TOP hračky, které by mohly dnešní děti bavit. Takové, které jen tak nezahodí, nebo neschovají pod postel k ostatním nudným hračkám. Chceme vybrat ty nejzábavnější hračky pro malé děti. Pojďme na to.

Pánové jistě souhlasí, že nejraději si hráli s autíčky. BRM, brm, závodili s nimi, hráli si s nimi. Vytvářeli pro ně celé závodní dráhy. Přesně tyhle hry jsou stále oblíbené. A nejenom u malých kluků. I mnohé holky raději zahodí blonďaté panenky, které jezdí na koni a přidají se ke klukům s auty.

Autíčka na elektřinu válí

Elektrická autíčka pro děti doznala největších změn z hraček. Už to nejsou plastové náklaďáky značky Tatra, v kterých jsme převáželi písek na stavbu hradů. V autíčkách se mohou naše dítka už vozit. A mnohdy jejich vozidla mají lepší značky, než naše reálná. BMW X6, X4, Jeep Hammer, Mercedes SLS AMG, FERRARI F12 BERLINETTA – to jsou jména pro dospělá auta.

Mercedes Benz SLS AMG

Jenže naši potomci si v jejich menších verzích mohou jezdit po ulici. Mohou závodit, jako my jsme závodili s malými modýlky. Až tak se změnil svět malých chlapců. Oni stále chtějí auto. Ale ne to, které si dají jako krásný model na poličku… a práší se na něj. Chtějí automobil, v kterém se projedou.

Nechce auto? Třeba se mu zalíbí motorky. Vstupte do e-shopu Hrackarstvo.eu a najděte tu nejlepší elektrickou motorku pro své dítě. Nezapomeňte na tento článek, až budete pro své dítko vybírat vhodný dárek…

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda