Hit podzimu 2010 – designové vonné difuzéry

25.08.10 - autor: Míša S.

Kdo by nestál o moderní interiér bytu, který by byl doplněn o designový skvost v podobě designového difuzéru. Tyto vonné doplňky z dílen italských návrhářů dokážou oživit svým designem i přírodní vůní každý byt. Kdo by taky nestál o oázu klidu, kde načerpáte novou energii a dobrou náladu? Tak přesně takové místo se stane z vaší domácnosti díky vonnému difuzéru. Ten patří mezi segment zboží nazvaný „bytová kosmetika„.

Základním kamenem těchto vonných doplňků je kvalitní přírodní esence, která je hypoalergení, takže alergici se nemusí ničeho bát. Tyto vonné extrakty jsou ukryté v designových skvostech, které ozvláštní váš obývací pokoj, ložnici, či koupelnu.

Dřevěný vonný difuzor Křišťálový designový difuzér

Jedinou nevýhodou těchto designových difuzérů je jejich vyšší cena. Ta je však vyvážena dlouhou životností náplní. Jedna náplň (přibližně 250 ml) dokáže uvolňovat vůni 6-9 měsíců. Díky tomu se vysoká pořizovací cena rozloží a vy zjistíte, že zas tak drahý doplněk do domácnosti to není. A díky vyšší pořizovací ceně se nemusíte bát, že by podobný vonný doplněk měla i některá z vašich závistivých sousedek.

Vonné designové difuzéry voní libými vůněmi (na výběr je velké množství rozličných éterických olejů), ale zároveň slouží jako pěkný bytový doplněk, který zaujme leckterou návštěvu vaší domácnosti. Kdo by se nechtěl předvést před návštěvou? Že?

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda