Dárky na míru umělecké duši…

19.04.14 - autor: Míša S.

Proč nemít na zdi umění světa? Ty nejkrásnější a nejdražší obrazy od světoznámých umělců? Ptám se proč? Není důvod to odmítat – a to přestože si nemůžeme dovolit originály. Však s uměleckými reprodukcemi si také vystačíme ne? Já a má rodina určitě – milujeme a umění a historii, takže co myslíte, že máme na zdi? Umělecké obrazy od umenisveta.cz.

Možná tu stránku neznáte, ale věřte, že si ji zamilujete. Byli jste v Louvru? Zamilovali jste si nějaký obraz? Viděli jste v nějaké galerii originál či kopii plátna od známého umělce? A chtěli byste tyto obrazy mít doma? Viďte, že ano…

Obraz nakreslený na plátno…

claudemonet

Taky jsem je milovala a chtěla. A díky kamarádce, co mi minulý měsíc dala reprodukci obrazu k narozeninám, se mi to splnilo. Dostala jsem úžasnou zahradu od Clauda Moneta (v galerii se jmenuje Il giardino di Monet). Visí mi nad postelí a já se jí nemůžu nabažit. Kamarádka se docela plácla přes kapsu, protože to není plakát. Je to opravdový obraz na napnutém plátně a v krásném rámu.

Milujete Leonarda da Vinciho, Gustava Klimta, Vincenta Van Gogha a další známé autory? V nabídce obrazů si rozhodně vyberete. Najdete zde i méně známá díla, takže si vyberou i umělečtí fajnšmekři.

Obrazy si můžete nechat upravit i na míru – velikost, způsob tisku, materiál, na který je vytištěn – prostě vše. Obrazy na míru si můžete objednat zde.

K obrazu patří i rám

K obrazu na plátně patří bezesporu i rám, v kterém je napnutý. I ten si můžete vybrat dle svých barevných i stylových preferencí. Pro rámování na míru klikni sem a vyber si z mnoha typů a vzhledů jednotlivých rámů.

Díky tomu vám umělecké dílo přesně zapadne do stylu vašeho domova. Hodí se do jídelny nad stůl? Nebo například na chodbu, kde bude tím prvním, co návštěvy uvidí? Případně jako zátiší nad postel? Je to jen na vás.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda