Trendy sluneční brýle 2018/2019

24.07.18 - autor: martina

Sluneční brýle se v posledních letech staly must have doplňkem pro mnoho žen i mužů. Stylové brýle pozvednou váš look a ochrání vaše oči před agresivním slunečním zářením. Přináším přehled IN brýlí pro sezónu 2018/2019.
Výběr slunečních brýlí bychom rozhodně neměli podceňovat, není to pouze doplněk, ale hlavně ochranná pomůcka. Nejzásadnější pro výběr slunečních brýlí je certifikovaný standard EEC. Co to znamená? Brýle s EEC certifikátem mají dostatečnou a jasně deklarovanou schopnost pohlcovat jednotlivá UV záření, čímž zajišťují dostatečnou ochranu.

Pilotky

Někdo by mohl říct, že pilotky jsou trendy už několik sezón. Ano, máte pravdu a celkem s jistotou si troufám říct, že budou v kurzu ještě několik následujících sezón. Nabídka pilotek je široká, od barevných skel, přes zrcadlová až po barevné obroučky. Tyhle brýle prostě sluší všem a pokud je ještě nemáte, tak byste si je měli rozhodně pořídit.

Cat look

Tzv. kočičí brýle jsou výhradně dámská záležitost. Nejsou pouze, stylové, elegantní, ale také nadčasové! Kočičí brýle z toho důvodu, že obruba kolem očí kopíruje kočičí oko. Vybírat můžete klasicky z různých barevných provedení, ale také ze zaoblených či ostřejších hran. Pro každý typ obličeje se bude hodit jiná varianta.

Kulaté brýle

Kulaté brýle tzv. lenonky jsou TOP! Drobnou nevýhodou je, že tyhle brýle nebudou slušet úplně všem, ale možná to budete zrovna vy, kterým padnou jako ulité, rozhodně to vyzkoušejte. Vybírejte z dámských a pánských modelů, ať už si vyberete zrcadlové, polarizační či vintage styl, každý si vás všimne.

Oversize

Trend oversize je in i v případě slunečních brýlí, čím větší, tím lepší. Dominantou slunečních brýlí v nadměrných velikostech jsou skla, naopak rám je téměř neviditelný. Můžete vybírat ze široké škály barev a tvarů.

Barevná skla

Nebojte se barev. Na trhu najdete brýle (skla i obruby) v odstínu, na jaký si jen vzpomenete. V barevných brýlích zazáříte hlavně v létě u vody nebo na festivalu.

Tak už máte jasno, jaké si vyberete?

© 2009-2023 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda