Jak si oživit letní šatník?

17.06.14 - autor: Míša S.

Možná si řeknete, že máte šatník plný. Nemusíte si poprvé v životě nic kupovat. Jenže vy ho máte pravděpodobně plný věcí, které vám nesedí. Kdo z nás nezmění velikost po zimě? Buď zhubneme, nebo přibereme. Takže pravděpodobně váš šatník je plný… věcí, které nosit stejně nebudete. Takže si to pěkně projděte, ať ho můžete znovu zaplnit.

Rifle jsou základem

Pěkně to vezměme od podlahy. Bot máte hromadu, ale co džíny? Těch přeci není nikdy dost, protože existuje takové množství denimu, že s nimi můžete vyrazit kamkoliv. S přáteli, do práce, mnohdy i na sport…

Moderní jeansy už nejsou ty tvrdé a pevné pánské rifle, které vás škrtily před mnohými lety. Jsou mnohem příjemnější na nošení, hlavně střihy doznaly změn. Skvěle padnu a to i těm extra štíhlým i těm silnějším. Jsou prostě univerzální.

Džíny nejsou oblíbené nejenom u pánů, ale i u našich drahých poloviček. Není se čemu divit. Obtáhlé štíhlounké džíny na pěkné slečně – kdo by jí odolal? Však ta moje jich má hromadu. Podstatnou část z nich si po vyzkoušení koupila v Marcplus – klikni sem pro solidní nálož dámských riflí.

2014-06-17_111803

Nejvíce se mi na mé partnerce líbí model Devergo Dorothy 8000 – lehce „odřený vintage“ styl je teď v módě a dost ladí k její dobrodružné nátuře.

Francouzský šarm je k nezaplacení

Pojďme tedy trochu výše. Trika a topy. Ty by také neměly chybět v šatníku žádného z nás. Já mám už skoro nadbytek véčkových triček, která mi odhalují částečně hruď (jak se líbí mé polovičce). Stále hledám něco nového a neotřelého.

Dost se mi líbí nová elegantní dámská trička ve „francouzském“ stylu. Volnější, svěžejší a svůdnější – přesně takové na ženách miluji. Nemůžu si pomoci, ale slečny s pařížanským nádechem jsou neskutečně přitažlivé – oblečení Pařížanek neukazuje nic nadbytečného, spíše skrývá a nechává pány hrát si s fantazií… A to je právě na ženách nejsmyslnější – ta HRA.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda