Zajímavý módní doplněk – barevné kontaktní čočky

24.08.10 - autor: Míša S.

barevné čočkySice jsme na stránkách o módě a designových doplňcích, ale neodpustím si zde představit jednu svoji libůstku. Tou jsou barevné kontaktní čočky. Takže svým způsobem se jedná o doplněk, takže nebudu narušovat tematičnost Podzimy.cz.

K barevným čočkám jsem se dostala přesně před rokem na jedné párty, kde mě zaujal jeden kluk u baru. Nezaujal mě svým vymóděným outfitem, či perfektně upraveným účesem. Zaujal mě hlavně svými oči. Kdyby měl jen krásné oči (leč normální), nejspíše by mě tak nezaujal.

Jenže on měl fialové výrazně veliké zorničky. Takže mi to nedalo a dala jsem se s ním do řeči. Samozřejmě jsem neodolala a hned jsem se ho zeptala na jeho oči. On mi se smíchem řekl, že nejsou „vlastní“, ale že má tónovací kontaktní čočky. Taková informace mě rozhodně zaujala, protože jsem o nich neslyšela.

Hned jak jsem tehdy přišla domů z té akce (samozřejmě po výměně čísla s tím klukem) jsem sedla k počítači a začala hledat informace o těchto kontaktních čočkách. Vážně mě překvapila existence kontaktních čoček, které neslouží pouze jako náhrada klasických dioptrických brýlí. Po chvíli hledání jsem zjistila, že po celém světě nosí tento designový doplněk (krycí kontaktní čočky) velké množství lidí, převážně na různé akce, diskotéky apod. Že si neumíte představit tyto čočky? Naštěstí termín „kontaktní čočky video“ se dá lehce dohledat, takže naživo uvidíte, jak zajímavými doplňky tyto čočky jsou.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda