V detailu je klíč – šperky jsou klíč ke kráse

17.04.14 - autor: Míša S.

Šperky milujeme a nechceme bez nich být. Jak bychom se také mohli vzdát originálních doplňků, které díky své drobnosti vhodně doplňují naše vypiplané outfity? V detailu je klíč, říkávalo se – a platí to i dodnes.

4

Můžete mít ty nejkrásnější šaty (top), ale pokud ho vhodně nedoplníte decentním šperkem, jako by jejich světlo pohaslo. Bez pěkných doplňků jsou nic. A my ženy to víme. A pánové to na nás oceňují, že dokážeme vždy vybrat adekvátní garderobu, kterou oživíme hezkým náhrdelníkem, náušnicemi, či prstenem.

Vyberte si z nabídky značkových šperků Calvin Klein – jejich nová kolekce plná futuristických oblých tvarů a odvážných šperků si mě hned získala. Není náhodou, že její minimalistický vzhled a decentní výběr barev zapůsobil i na módní návrháře, kteří je použili jako doplňky pro své nové kolekce haute couture.

Má vášeň – záhadné Morellato

Můj přítel už dlouho obdivuje šperky značky Morellato (značka pochází z Bologne a založil ji Luigi Morellato). Daný kousek, který mu učaroval, se nedá už lehce sehnat, ale přesto si chce jednou zkompletovat celou nabídku. Ptáte se, jak se jmenuje kolekce, kvůli které každý týden prohledává bazary a internetová šperkařství? Morellato Shade.

Šperky Morellato ze slunné Itálie nabízí sice dost prodejců, ale kompletní výběr na webu najdete jen u nemnoha z nich. Italové byli vždy prvotřídní šperkaři a dle výtvorů se ti nejšikovnější soustředí právě u této značky.

5

Mnohdy pro své šperky používají čisté zirkony, krystaly, diamanty a další přírodní kameny. Já jsem ale pro dnešní výběr vybrala neotřelý prsten, který vypadá jako utkaný ze stříbřitých provazců. Prsten je poměrně výrazný a vždy když ho mám na prstu, je středem pozornosti. A není se čemu divit.

Náhrdelník jako dominantní šperk

Není se čemu divit, že pánové velkou pozornost věnují našemu výstřihu. Když je decentní, můžeme jejich pozornost ještě více přitáhnout na sebe – a nemusíme se ani zbytečně odhalovat. Šarmantní tajemství je pro ně vždy větší vábničkou než přímá nahota. Ty rozumné to vědí dlouho.

Odhalte své niterní já pomocí dominantního náhrdelníku, který na sebe strhne veškerou pozornost. Vybrala jsem pro dnešek značku Esprit. Elegantní náhrdelníky Esprit jsem vybírala u slovenského e-shopu Klenotnik.sk, který jich má solidní nabídku. Takovou, že si u nich vyberu i já, coby neskutečně otravná a neustále nespokojená zákaznice.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda