Sedací pytle vpřed!

21.12.10 - autor: Míša S.

the-original Mám problémy se zády a díky hektickému životnímu stylu s tím nedokážu nic udělat. Na všech židlích, či křeslech se mi špatně sedí, jenže na čem mám tedy sedět, když samotná podlaha je dost studená a nemoc ergonomická? Řešení se našlo samo. Nedávno jsem na pražské výstavě Designblok 2010 vyzkoušela několik sedacích pytlů a hned jsem věděla, že to je to co potřebuju.

Jenže bydlím v malém městě, kde není žádný obchod nabízející sedací pytle. Tak jsem si řekla, že když na internetu nakupuju boty, oblečení i parfémy, tak proč bych nemohla i sedací pytel?

Po chvíli hledání jsem opravdu našla stránky, které mi řekly více o mém vysněném „sedítku“. Byly to Sedaci-pytel.cz. Řekla jsem si, pěkný název i design, tak snad tam něco užitečného najdu. A taky že ano. Užitečné rady jak na čištění pytlů, pár slov z jejich historie a hlavně přehled předních výrobců.

O tom, že Fatboy je klasa (a taky nejdražší) jsem věděla už z Designbloku, ale že existuje tak velké množství výrobců sedacích pytlů jsem rozhodně nevěděla. Pro mě nejvhodnější by byl buď zmíněný Fatboy, nebo Smoothy – to že jsou dražší mi vůbec nevadí – za kvalitu se má platit.

Abych nezapomněla, tak sedaci-pytel.cz nenabízí informace pouze o sedacích pytlích, ale také o sedacích kostkách, či pelíškách pro psy. Evidentně provozovatel webu chce, aby se všichni v rodině měli pohodlně a hověli si v „sedátkách“.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda