Repročepice – módní doplňěk, který vám i zahraje

06.02.10 - autor: Veronika Grossová

Také nesnášíte nastavování sluchátek do takové pozice, abyste po příchodu domu neměli celá otlačená nebo zmrzlá ouška?… Pak je pro vás REPROČEPICE ideálním řešením!

Repročepice funguje na naprosto jednoduchém principu a určitě jste si sami takovou představovali  s nadějí, že něco takového jednou někdo vymyslí právě ve chvíli, kdy vám sluchátka překážela v nandání čepice. A stalo se tomu tak, tento problém s umrzajícíma a bolavýma ušima řeší určitě velká část populace, která si poslech svých oblíbených songů prostě nechce odpustit!

Tato napohled obyčejná čepice má v sobě zabudované reproduktory, ze kterých vede kablík s 3,5 mm jackem, který jde zapojit téměř do všech přehrávacích zařízení, jako jsou ipody, mp3 nebo mobilní telefony všeho druhu..

Reproduktory jsou vyndavací, tudíž praní není problémem. Kromě normálních cest do školy,práce či ve veřejné dopravě je repročepice ideální i pro ty z nás, kteří rádi běhají, lyžují či provádějí jiné sporty za poslechu hudby ze svého osobního přehrávače.

Na internetu si můžete v mnoha e-shopech takovouto vychytávku objednat za necelých 600 korun. Zatím je dostání hlavně v černé barvě, ale snad se brzy dočkáme i nějakých obměn, aby se z takto praktické věci mohl vytvořit i módní doplněk:)!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda