Potřeby pro pravého muže – originální šperky

17.04.11 - autor: Petr P.

Chtěl jsem si udělat radost a koupit si pár drobností. Hodinky, prsteny a náramky už mám – hned v několika provedeních. Chtělo by to nějakou „blbůstku“, která mi opravdu udělá radost. Přemýšlel jsem a přemýšlel a na nic jsem nepřišel. Přemýšlel jsem ještě jednou a violá: často chodím v obleku s kravatou (jako pan „byznysmen“), ale nikdy jsem si kravatu neozdobil líbivou sponou. Pokud možno stříbrnou – aby ladila k mým ostatním doplňkům, jako jsou hodinky a prsteny.

stribra-spona-do-kravatyNetrvalo mi to dlouho a našel jsem několik spon na kravatu. Jenže všechny byly zbytečně složité a přezdobené. Dal bych přednost jednoduchému a funkčnímu designu, který mně a mé kravatě bude sloužit ještě hodně dlouho.

A pak jsem ji našel. Čisté tvary, jednoduché provedení, jako materiál stříbro – prostě můj ideál. Když jsem v tom vybírání už jednou byl (a že já nerad nakupuji nové věci), tak jsem se podíval i do jiných kategorií e-shopu.

silna-ocelova-spona-na-penize-varianta-2
Do oka mi hned padla další „nezbytná“ pomůcka pro muže – spona na peníze. Netvrdím, že bych na tom byl tak dobře a nosil u sebe štosy bankovek, ale využití pro ni jistě najdu. Společně se sponou na kravatu je to příslušenství „pravého muže“, který se pohybuje ve vyšších kruzích.

Běžně bych čekal, že tím můj internetový nákup bude končit. Jenže moje zvědavost byla na maximální výši a já jsem chtěl poznat jaké „lahůdky“ mi naservíruje e-shop Darkont.cz. Objevil jsem „klasiku“ v podobě stříbrných řetízků, náušnic, broží a přívěsků na klíče. Překvapením však byly kategorie s názvy: Kovářské výrobky, Kožené výrobky a Betlémy. Poměrně zajímavá nabídka na jeden obchod.

sperkovnice-velka-varianta-2 Jelikož bych neměl zapomínat na své bližní, tak jsem koupil pár dalších drobností. Pro moji drahou polovičku stříbrné náušnice a pro dcerušku pěknou šperkovnici. Přeci jenom si pořád stěžovala, že má tolik šperků a všude se válejí – neměla je prostě kam dát. Takže tímhle umlčím (aspoň na chvíli) její nářky a bude doma klid.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda