Nechte si k Vánocům dát to, co opravdu chcete

23.11.14 - autor: Míša S.

Jak navnadit svého partnera, aby vám k těm slavným Vánocům dal to, co si opravdu přejete? Dnešní návod budete moci využít snad na všechny typy dárků (tedy kromě umělých ňader – takže na skoro všechny). Nejjednodušším dárkem a mnohdy i nekrásnějším jsou drobnosti. Takové, které vám vykouzlí úsměv na rtech… a budete ho mít vždy, kdy tu věc využijete. Takže je důležité, aby to byla užitná a ne zbytná věc.

Pěkným dárkem, který milují snad všechny ženy jsou… tradá… chvilka napětí. Ano jsou to malé a třpytivé – ŠPERKY! Jistě se každá nad jejich představou pousměje. Máme jich ve šperkovnici tolik… a přesto se nám hodí vždy nové. Prsteny, náušnice, krásné přívěsky či náramky? Vždy potřebujeme nové a nové k outfitu.

Jak mu nenápadně říci, co chcete k Vánocům?

Máme pro vás několik tipů a rad, jak dosáhnout svého děvčata:) Kluci si sice myslí, že jsou pány tvorstva, ale jsou jimi díky nám. Takže s tím budeme pracovat.

Jak ho naočkovat svým vkusem:

  • ukažte mu co se vám líbí,
  • nenápadně to párkrát zopakujte,
  • zeptejte se ho, jestli si myslí, že se „TO“ k vám hodí,
  • nechte se načapat, jak e-shop s tím zbožím máte otevřený.

První tip je pro ty šťastné, které mají chápavé muže, kteří jim naslouchají a… SAKRA ti vlastně neexistují, jsou jen v pohádkách a v hvězdných filmech z Hollywoodu. Takže pokračujme v krasojízdě dál. Zde musíte už trochu zapojit hlavu.

asd

Párkrát ne tisíckrát

Kluci jsou sice ne příliš bystří, ale všimnou si, když tlačíte příliš na pilu. „Párkrát“ bylo myšleno jen 3-4 krát během 3 týdnů například. Opravdu to nepřehánějte. Dalším užitečným a fungujícím stupněm je ho zapojit.

„Miláčku, opravdu mi to sluší?“

Zeptejte se, jestli se k vám ten šperk (například od www.sperkovnicka.cz) hodí. Jak by vypadal například k večerním šatům, nebo vašemu oblíbenému topu. Ti vnímavější už začnou větřit, že by toho mohli využít a měli „splněný“ (chlapi vše berou jako úkoly) vánoční dárek.

Těžký kalibr na ně…

Další radu nemusím snad vysvětlovat. To zvládne každá. Ale co když je opravdu natvrdlý a nechápe, že právě TOHLE chcete najít pod stromečkem? Musíte na to jít oklikou. Máte s přítelem společnou kamarádku? Nechte ji udělat „špinavou“ práci ať mu poradí, co vám má dát přítel k Vánocům…

dsa

Tohle si musíte přečíst:)

Odkud jsou fotky z dnešního článku? Vybírala jsem zboží přímo od zdrojů – od výrobců profi šperků s kamínky Swarovski Elements z Sperkovnicka.cz. Dost se mi u nich líbí jejich vstřícnost – ztratila jsem jednu pěknou náušničku, kterou jsem koupila právě tam.

Napsala jsem u nové objednávky, co se mi stalo a ejhle – cenu mi ponížili na cenu právě jedné náušnice. Takže jsem zaplatila pouze za 1 a 1 jsem také dostala:) Nemusela jsem si kupovat celý pár. Kdo s vámi tak bude jednat? 🙂 Kromě nich asi nikdo.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda