Mužné pánské doplňky na jednom místě

17.05.14 - autor: Míša S.

Krásných pánských doplňků není nikdy dost. Už dříve jsme psali, že mnozí pánové se probudili a začali o sebe pečovat. A tím nemyslíme vymydlené šampónky, ale spíše muže, kteří se dají označit za neosexuály – hladce neoholené, ramenaté, se zachmuřeným pohledem a vždy silou dřevorubce.

Ti jsou pravými muži. A právě pro ty jsme vybrali pánské hodinky, aby vhodně podtrhly jejich životní styl. Odolné, robustní a mužné, které mají dlouhou životnost a jen tak se nerozbijí. Prostě hodinky pro reálné muže, kteří dokážou dostat do kolen každou ženu.

Hodinky DKNY

Jaké mají právě tito mužní chlapi mít hodinky? Rozhodně nepůjde o malé kousky, na kterých bude čas těžko vidět. A žádné digitálky. Ruční práce je zde klíčová. Takže jsme pro dnešní den vybrali hodinky značky DKNY z e-shopu idelux.sk.

hodinkydkny

Vybrali jsme jednoduchý (a odolný) kousek z kombinující leštěnou ocel (tělo hodinek) a pravou kůži na pásku. Vodotěsnost do 5 atmosfér by měla stačit pro většinu z vás. Do větších hloubek se pravděpodobně nebudete jen tak potápět s hodinkami na rukou.

Tři ručičky, minerální odolné sklíčko a funkce stopek vám zaručí, že vybrané hodinky budete nosit každý den – nic jim totiž nechybí. A plně splní nároky mnoha mužů.

Sportovec každým coulem

Na adrenalinové zážitky v lesích se musíte řádně připravit. Zapomeňte na nějaké letní topánky, potřebujete pořádné botky a také oblečení na sport. Sportovní oblečení si kupte například na portálu s výraznými slevami na pánské sportovní oblečení sportzlava.sk.

Pokud pánové potřebují doplnit svůj šatník trochu ležérnějším obsahem, mohou se poohlédnout po pánských mikinách. Pro jejich výběr klikni sem.

Nemusíte se bát, že by se vybraná mikina nehodila jak na sport, tak i na klasické procházky do města či přírody. Už mnohé kousky jsou natolik univerzální, že je můžete vzít kamkoliv. A také se hodí do jakéhokoliv outfitu.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda