Jak se zbavit pomyšlení na NĚJ?

18.05.14 - autor: Míša S.

Dnešní tipy jsou vhodné především pro ženy. Čím jiným by si žena mohla zlepšit náladu než pořádným nakupováním? Dnes vám dáme pár dobrých tipů na dobrou koupi, kterou ocení nejenom váš šatník, ale i tělo. Ano dokážeme dnes uspokojit oba.

Když jde o nákupy, mám vždy pomocnou ruku v kamarádce Adéle. Ví vždy kdy je něco nového, ve slevě, akci… Najděte si i vy svou „Adélu“ a vděčně jí dejte sebe do úschovy. Ať se o vás postará, ať vás zabaví a pomůže vám s vybráním vhodných módních kousků.

Moderní kabelky nikdy neomrzí

Je to opravdu tak, pěkná kabelka vám bude sloužit po dlouhá léta. To se nedá říci o většině mužů – proto jich také máme v šatníku desítky. Protože máme všechny plná srdce zklamání a každé musíme vykoupit novým kouskem. Moderní kabelky do ruky už delší dobu nakupuji na internetu – nemůžu si je sice ohmatat a detailně prohlédnout, ale už vím, které značky mi sedí a jsou kvalitní.

cognac_19

Pokud hledáte například značkové kabelky, vyberte si z nabídky e-shopu crossbody.sk. Jsou u mě prověření a můžu je vám s klidem doporučit. U nich neproděláte a ani vaše peněženka se pod jejich cenami nezhroutí. Spíše naopak. Hlavně vaše srdce bude klidné – s každou novou kabelkou budete silnější o další zkušenost. A příště už to vyjde…

Abychom nezapomněli na radost

Na začátku jsme vám slíbili další tipy, které vás vytrhnou například z konce špatného vztahu. Udělejte si radost. Třeba zdravou sladkostí. Možná se vám to zdá jako oxymóron, ale i takové existují. Vezměte si například BIO čokoládu plnou zdravý polyfenolů a antioxidantů – po nich se zpomalí stárnutí pleti – celý sladký pamlsek klidně snězte během jednoho večera. Však si ho zasloužíte.

A abychom naše rady dokončily, začněte ráno s kávou arabica. Skvělý šálek domácího kafe vás postaví na nohy. Nic vás neprobudí do nového života jako nákup nové kabelky, trocha sladkosti na bol srdce a dobrá kávička. Nenechte se zničit – ukažme jim, že je překonáme!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda