Jak jsem vybírala stylový baťoh pro našeho školáka

19.11.12 - autor: Míša S.

Nevěřila bych, jak může být těžké vybrat správný a plně funkční batoh pro dítě do školy. Měla jsem určitou představu, aby batoh nepřesahoval záda dítěte, měl prsní nebo alespoň bederní pás, umožňoval dle potřeby nastavit popruhy a především, aby hmotnost batohu byla co nejnižší.

Také mi záleželo na provedení, aby po designové stránce potěšilo oči mého syna a mohl se svým batohem ve škole pochlubit.

S tím, že nemohu sehnat ten pravý batoh, jsem se svěřila hned druhý den kolegyním v práci a poprosila je o radu nebo nějaký typ, de batůžek hledat. Od jedné jsem nakonec dostala tip na internetovou stránku www.sevt.cz.

Předem mi řekla, že má s obchodem skvělé zkušenosti, doporučení jí prý dala sama učitelka její dcery, proto jsem se těšila, až se na stránky doma večer podívám. Večer jsem nedočkavě zasedla k notebooku. Hned první, co mně potěšilo a dodalo pocit, že jsem na to správném místě, bylo, že stránka je řazena mezi hlavní partnery základních škol v celé České republice. Ty v posledních měsících výrazně podporují on-line vzdělávací projekt Pravopisně. cz, kde jsou zdarma ke stažení pravopisná cvičení. Můj malý školák si jejich procvičování opravdu oblíbil.

Vcelku mě překvapilo, kolik druhů zboží může jeden e-shop nabízet. Široká škála zajímavých knížek, her, pomůcek do školy, ale i oblečení, věřím, že každý si zde přijde na své. Velice mě potěšilo, že je u jednotlivých produktů odkaz na vlastní hodnocení uživatelů. Mohla jsem se tak při výběru batohu zaměřit, komu přede mnou již jaký batoh u dítěte vyhovoval či nikoliv. Dále mě také velmi potěšila možnost, poslat o daném produktu e-mailem informace sobě či někomu jinému.

asdfsad

Nejprve jsem zvažovala, jestli nenavštívím jeden z kamenných obchodů (v Brně, Českých Budějovicích a v Praze 4 a 8). Bydlíme sice v Rokycanech (kam chodí mladý na ZŠ TGM Rokycany), ale nakonec jsem objednala z elektronického shopu. Batoh jsem bez velkých starostí vybrala a těšila se, až dorazí i k nám domů. Batůžek dorazil hned za dva dny a přesně odpovídal fotce na internetu. Syn byl nadšený designovou stránkou a já zase tou funkční. Oba jsme byli velice spokojení.

Mezi hlavní přednosti obchodu řadím opravdu široký výběr školních pomůcek, knih, hraček a mnoho dalšího, zákaznickou linku, kde mi velice ochotná a milá paní poradila a zodpověděla všechny moje dotazy a poštovné nad 1500 zdarma. Obchod mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit!

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda