Jak jsem si vybírala módní značkové kousky

29.02.12 - autor: Míša S.

Ačkoli se to mnohdy prodraží, tak mám ráda dražší značkové oblečení. Jedině tak se můžu spolehnout na kvalitní materiály, precizní provedení (dvojité švy) a hlavně netradiční střihy, které na první pohled zaujmou. Další výhodou je to, že díky vyšší cenovce je nemá na ulici tolik lidí – kdo by chtěl nosit něco, co nosí celé město? Rády se odlišujeme a značkové zboží nám to umožňuje.

Mám pár oblíbených značek (Pepe Jeans, Bench a Karl Lagerfeld), ale mnohdy se těžko shánějí pěkné kousky v mé velikosti. V kamenných obchodech je jen pár kousků a jsou hned vyprodané. Takže pro své velikosti, které mi padnou, musím od elektronických obchodů, které naštěstí ukazují i skladové zásoby.

U množství obchodů s tím je ale problém. Na webu sice mají zboží označeno jako „skladem“, ale tím to končí. Po objednání přijde zpráva, že zboží bude naskladněno až za měsíc – to je pěkná péče o zákazníka – co říkáte? Naštěstí mám pár prověřených obchodů, u kterých se mi to ještě nestalo – mezi ně patří například módní e-shop Fashionstar.cz.

Nově do nabídky zboží přidali dvě nové značky – Adidas a Oneill. Nejsou to sice moje nejoblíbenější značky (mají spíše streetové a sportovní oblečení), ale čas od času se i u nich najdou pěkné módní kousky.

Co však oceňuji například u Adidasu jsou jejich sportovní boty. Neumím si představit, že bych si nohy kazila v levných a nekvalitních botkách někde z tržnice, když můžu být pěkně hýčkána kvalitou. Adidas boty jsou prostě trefou do černého.

Velmi mě potěšilo, že e-shop má i výprodejou sekci, kde se dá získat velmi levně i kousky z minulých kolekcí. Adidas outlet – pár slušivých triček, ale žádné botky. To mi vůbec nevadí, stejně se na nich nevyplatí šetřit!

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda