Já a hodinky – odvěký boj

19.04.11 - autor: Míša S.

Moc často si nekupuji nové hodinky, protože nesnáším nakupování. Jenže tentokrát se k tomu budu muset odhodlat – prostě se rozbily. A mě opravdu nebaví neustále vytahovat telefon a dívat se kolik je hodin – už víckrát ne. Takže jsem se odhodlal a vydal jsem se do kamenných prodejen se podívat na aktuální nabídku.

Do kamenných obchodů se chodím dívat na zboží a nakonec ho stejně koupím na internetu. Víte proč? Protože jsou tam mnohem lepší ceny, které se nejspíše odvíjejí od toho, že internetové obchody nemusí peněžně vydržovat reálnou prodejnu. Takže ušetřené peníze mohou ukázat na levnějších cenách. Ale to jsem odbočil.

pánské hodinky CasioDo dnešní doby jsem si nekupoval žádné značkové hodinky. Prostě nebyla nutnost. Ale tentokrát jsem si chtěl dopřát něco lepšího. Jediná značka, která mě napadla, bylo Casio. Nevím, jak jsem na ni přišel, ale nejspíše měla nedávno reklamu v televizi, takže mi utkvěla v hlavě. Tak tedy pánské hodinky Casio – už není cesty zpět.

První kamenná prodejna – nic. Druhá taktéž nic. Ani jeden model hodinek mě nezaujal. A to přitom nechci nic náročného – jen „ručičky“, chronograf a stopky. A taky solidní výdrž hodinek – pořád někam padám, nebo sebou třískám. Takže něco „outdoorovějšího“.

Až ve třetím obchodě se mi poštěstilo. Pěkné hodinky z nerezové oceli, černý plastovým tělem a červenými detaily – přesně to, co jsem hledal. Nic víc, nic míň. Jmenovaly se Casio G-Shock Chronograph (pro případ, že by vás můj popis zaujal).

Takže ano – hodinky Casio mi budou říkat pane a budou mi sloužit až do skonání věků. Tak takhle nějak by to mělo vypadat. Jestli to s tou odolností a otřesu vzdorností mysleli vážně a nevymýšleli si. Když mi budou vyhovovat, tak i třeba moje něžná polovička dostane jedny ze sekce „dámské hodinky Casio“.

Jak jsem psal výše, tak většinu zboží si stejně objednám na internetu – nové hodinky nebyly výjimkou. Za cca 3 dny mi přišly. Stejné jako na fotce – černé a robustně vypadající. Uvidíme, jak dlouho vydrží. Snad pro ně nebudu moc tvrdý pán.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda