Hodinky jako ukázka starosvětské rebélie

15.04.14 - autor: Míša S.

Proč se chceme odlišit? Chceme být originální, jiní, nebýt jako šedá postava v davu. Chceme vypadat odlišně. Aby si nás ostatní všímali. Naše ego to potřebuje. Chceme být odlišní. A jak se odlišit od masy, než mít hodinky?

Klasika nade vše

Možná se ptáte, co je originálního na tom, že budeme nosit klasické hodinky. Je to jednoduché. V době, kdy všichni jako časoměřič používají mobilní telefony, phablety či tablety, jsou hodinky na zápěstí ukázkou téměř staromódností. Jenže na starém světě bylo vždy něco lákavého a usedlost je jeho největší devízou.

hodinky-hilfiger

Vraťme se na chvíli do světa, kde se postavení ve společnosti mohlo určovat dle oblečení. Frak si dozajista ven nevezmeme, ale sáčko či blejzr už ano. Budou se na vás ostatní dívat jinak? Ano – budete jiní a s vlastním stylem.

Vlastní styl a hodinky

A přesně tomu stylu musíte přizpůsobit i výběr hodinek. Pro začátek stačí jedny neutrální, ale časem jich jistě budete mít více – každé pro jinou příležitost. S přáteli na večeři, do vyšší společnosti, na sport, do kanceláře… Všude se hodí jiné. Pro dnešek jsme si jako TOP modlu vybrali hodinky Tommy Hilfiger.

Hodinky jsou skvělým doplňkem – a to nejenom k jarnímu outfitu, ale i k jiným příležitostem. Pěkným kouskem, který by si pánská část redakce Podzimy vzala, je tradiční model z čisté broušené ocele s černým koženým páskem. Minimalistický design je předurčuje jako univerzální hodinky pro každou příležitost.

I Guess umí nádherné kousky

Konkurenční značka Guess v posledních letech nezahálela a inovovala všechny své modelové řady hodinek. Specialitou této značky jsou extravagantní kousky. Prohlédněte si sortiment této značky u prodejce Delux.cz.

guess-hodinky

Moderní pánské hodiny s bronzovým nádechem (a dominantní černou ocelí) a množstvím přírodní kůže zaujmout snad každého. Na hodinkách nechybí ani zobrazení aktuální data a dne v týdnu.

Diesel do třetice všeho dobrého

Nejvýraznější hodinky (a celkově i doplňky) nabízí léty prověřená značka Diesel, která kromě hodinek prodává i vlastní řady parfémů (pro mužné pány doporučuji „skleněnou pěst“ Only for Brave) a oblečení.  Hodinky značky Diesel nakupte on-line například u dnešního doporučovaného prodejce značkových hodinek Delux.cz.

© 2009-2020 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda