Co žena nutně potřebuje? Kromě plné kabelky? NIC!

20.04.14 - autor: Míša S.

Jaké jsou tři věci, které nutně potřebujete mít sebou venku? Klíče od bytu, telefon a peněženku. Platí zde pravidlo 3 poklepnutí, pro zkontrolování, že je všechny máte. A jaká je jedna věc, kterou potřebujete, abyste vypadala jako dáma? Kabelka! A vejdou se do ní dokonce i všechny 3 potřebné propriety, takže nikde na šatech nemáte žádné vybouleniny. Bravo!

Elegantní kožené kabelky

Dnes vám doporučím elegantní kabelky, které barevností a stylem skvěle zapadají do nových módních trendů, které nám přinesla sezóna jaro-léto 2014. O módních trendech jsem psala v článku Módní trendy 2014 pod drobnohledem.

kabelkacerna

Jaké jsou klíčové barvy letošního jara? Máme tu především znovu oblíbenou kontrastní dvojici černá-bílá, přidejte pár ledových pastelů, popřípadě výraznou oranžovou a jsme doma. To jsou barvy pro novou sezónu a dle nich budeme i vybírat pěkné kožené doplňky.

Tipem dne je jednoduchá černá kabelka s výraznými dekorativními puntíky po celé ploše. Zkombinujte ji například s bílým pleteným topem, decentními minimalistickými šperky v bílé barvě a doplňte ji například černou sukní s jednoduchým střihem. Decentní a šik. Ideální na večerní stand-up párty.

Ukládejte peníze a karty do bezpečí

Když už jsme ve vybírání pěkných kožených doplňků, můžete klidně zabrousit i do sekce kožených peněženek. Slimky v podání Bellroy tu sice nenajdete, ale i ostatní kožené peněženky stojí za povšimnutí.

Nejvíce sem si oblíbila vizitkovku, kam schovám všechny podstatné karty a přidám pár bankovek – tenká, lehká a reprezentativní. Co více si přát? Pro více kožených peněženek z prvotřídních materiálů klikni sem.

Možná se už ptáte, odkud jsem dnes čerpala inspiraci? Vybrala jsem si slovenský e-shop, který prodává především kožené doplňky, peněženky a jiné módní kousky. Kožené kabelky seženete na fancy.sk. Nenakupovala jsem u nich jen jednou, takže vám je můžu s klidným svědomím doporučit.

© 2009-2019 Podzima.cz – zimní oblečení a podzimní móda